Rusza II edycja programu „Zdrowe nietrudne”! Nowe konkursy, nowe nagrody i ta sama zabawa!

Poprzednia edycja programu „Zdrowe nietrudne” pokazała nam, jak ważna wśród najmłodszych jest edukacja, dzięki której uczniowie uczą się zdrowo odżywiać oraz prowadzić zdrowe, aktywne i – w związku z tym – szczęśliwe życie. Ponieważ mamy świadomość tak wielkiej wagi naszej misji, nie możemy się zatrzymać na jednej edycji – musimy dalej przeć do przodu!

Rusza II edycja programu „Zdrowe nietrudne”! Nowe konkursy, nowe nagrody i ta sama zabawa!

Dlatego też już niedługo po raz drugi wkroczymy do przedszkoli i szkół podstawowych, by podzielić się tajnikami zdrowego żywienia, które wzmacnia organizm, podnosi zdolności umysłu i dostarcza smakowych wrażeń. Nasza grupa docelowa jest w idealnym wieku, by kształtować zdrowe nawyki żywieniowe, jakie pozostaną z uczniami również w dorosłym życiu. Liczymy też, że energia i zaangażowanie, jakie wykazują najmłodsi zarażą także rodziców do tego, by przemyśleć sposób odżywiania rodzin i wprowadzić odpowiednie zmiany.

Dla klas organizujemy konkurs „Drużyna Przygód”, w którym główną nagrodą jest wycieczka do Energylandu w Zatorze. Dzieciaki oraz nauczyciele otrzymają również dodatkowe nagrody i produkty marki Kupiec. Angażujemy najmłodszych, bo wiemy, że w dzieciach tkwi kreatywność i siła, które trzeba wykorzystać jak najefektywniej! I dorosłych chcemy wciągnąć w wir zdrowego stylu życia, bo każdy moment jest dobry, by wprowadzić pozytywne zmiany.

Drugi konkurs – „Rodzina Przygód” – jest adresowany do dzieci i rodziców. Zwycięska rodzina pojedzie do Disneylandu pod Paryżem! Wystarczy całą rodziną zaangażować się w kuchenne eksperymenty i wyznaczone przez nas zadania oraz udowodnić, że jesteście tą rodziną, która działała najefektywniej i najefektowniej. Zwycięzców zaopatrzymy również w zapas naszych smakowitych produktów. Chyba nie musimy was bardziej przekonywać?

Najlepsi zostaną wyróżnieni, ale zwycięzcami już są wszyscy uczestnicy, gdyż wygrywają zdrowe życie!

Szczegóły na stronie: http://zdrowenietrudne.pl/

 • timthumb-6
 • timthumb-1
 • 024-16_kupiec_znt_plakat_projekt_4-1
 • image110wycieczka-300x195

  Kontakt

  Rusza II edycja programu „Zdrowe nietrudne”! Nowe konkursy, nowe nagrody i ta sama zabawa! - Fundacja Kupiec

  Kupiec Sp. z o.o.

  Paprotnia, ul. Kupiecka 17
  62-513 Krzymów

  NIP: 665-26-77-246

  Sekretariat:
  Tel.: +48 63 241-37-37
  Tel.: +48 63 241-37-39
  Fax: +48 63 241-37-38

  e-mail: sekretariat@kupiec.pl

  Jesteśmy częścią grupy:
  Rusza II edycja programu „Zdrowe nietrudne”! Nowe konkursy, nowe nagrody i ta sama zabawa! - Fundacja Kupiec
  spoldzielnie.org