Podsumowanie biegu „Kupiec – Zdrowa Radość Życia”

 I edycja biegu „Kupiec – Zdrowa Radość Życia” już za nami, więc czas na krótkie podsumowanie. 4 września wielu ochotników wystartowało w jednej z dwóch tras: pięcio- lub dziesięciokilometrowej. Każdy wybierał na miarę swych sił i na pewno poczuł niemałą satysfakcję z wykonania postawionego celu.

Podsumowanie biegu „Kupiec – Zdrowa Radość Życia”

Wydarzenie jednak skierowane było nie tylko do biegaczy. Fundacja Kupiec zorganizowała trzy strefy, które za zadanie miały przyciągnąć dodatkowych uczestników i odkryć przed nimi radość ze zdrowego stylu życia, będącego wypadkową aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. Pierwsza strefa, Strefa Sportu wspierana przez markę MoveOn, umożliwiała sprawdzenie swych sił w treningu crossfitowym, fitnessowym lub podczas jogi. W Strefie Smaku Piotr Kucharski – zwycięzca programu „Gotuj o wszystko” – pokazał, że zdrowe odżywianie może wciągać, pasjonować i smakować! Strefa Rodzinna skierowana była do najmłodszych i miała za zadanie dostarczyć wielu pozytywnych wrażeń ze wspólnej zabawy podczas gier sportowych czy zajęć plastycznych. O tę rozrywkową stronę zdrowego stylu życia zadbała marka SKODA i jej partner GREEN AUTO GROUP.

Aktywne uczestnictwo w poszczególnych strefach umożliwiały też konsultacje dietetyczne i sportowe z Ambasadorami współpracujących marek. Bieg „Kupiec – Zdrowa Radość Życia” był wydarzeniem, które spełniało proste zadanie: bawić, rozerwać i edukować. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i nie możemy się doczekać kolejnych edycji!

Więcej o biegu możecie przeczytać na stronie: http://bieg.kupiec.pl/

  • 042
  • 224
  • 242
  • 019
  • 035

Kontakt

Podsumowanie biegu „Kupiec – Zdrowa Radość Życia” - Fundacja Kupiec

Kupiec Sp. z o.o.

Paprotnia, ul. Kupiecka 17
62-513 Krzymów

NIP: 665-26-77-246

Sekretariat:
Tel.: +48 63 241-37-37
Tel.: +48 63 241-37-39
Fax: +48 63 241-37-38

e-mail: sekretariat@kupiec.pl

Jesteśmy częścią grupy:
Podsumowanie biegu „Kupiec – Zdrowa Radość Życia” - Fundacja Kupiec
spoldzielnie.org